БЛАГОДАРНОСТЬ ПАЦИЕНТОВ
В адрес медицинских работников отделения клинической иммунологии и аллергологии Республиканской больницы № 1 поступили сразу две благодарности.Эмчи-буян-кежик дарганы дээри анаа эвес. Эмчилерниң мергежили белен эвес, кандыг-даа байдалда шынчы, ачы-буянныг, сагыш човаачал, аарыг кижилеринге кичээңгейлиг, кээргээчелин Республиканың гематология салбырынга эвээш эвес чылдарда эмнедип, хүндүлүг эмчилеривистиң ачы-дузазын көрүп, чырык чер кырынга амыдыралдың чараш чүүлдеринге хүн-бүрүде өөрүп, көрүпЧитать больше проБЛАГОДАРНОСТЬ ПАЦИЕНТОВ[…]